Rīgas Latviešu biedrība atjaunos seno Jaungada sagaidīšanas tradīciju

2 komentāri

Rīgas Latviešu biedrības nams šogad atjaunojis senu tradīciju, un gadumijā vērs durvis krāsainam Jaungada sagaidīšanas pasākumam. Biedrības namā divās zālēs skanēs dažāda stila mūzika. Būs dejas un paredzētas arī dažādas atrakcijas.

Dzirkstošu Jaungada nakts sagaidīšanu pašā galvaspilsētās sirdī – Rīgas Latviešu biedrības namā – sola šā nama saimnieki. Pēc ilgiem gadiem lemts atjaunot senu un skaistu tradīciju – pašiem rīkot Vecgada svinības ēkas greznajās telpās.

“Šis balles fenomens ir gājis visu laiku cauri paralēli, jo ballē tu esi atbrīvots, tas nav kongress, kur visi satiekas, spriež un saiet ragos, bet balle ir tā vieta, kur mēs atbrīvojamies un varam jau runāt citā emocionālā un saturiskā līmenī. Tā kā balles tradīcija ir jauka!” pauž Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs Guntis Gailītis.

Svinības risināsies Latviešu biedrības namā divās zālēs – Lielajā un Zelta -, tajās skanēs dažāda stila mūzika un dejas.

“Mārtiņš Brauns ar Zani Gudro uzsāks šo skaisto vakaru desmitos ar skaistu koncertu, balli spēlēs Normunds Jakušonuks. Būs daudz interesanta, mūsu jaunākais burvju mākslinieks Dante Pecolli, kas būs šeit, pēc pusnakts mūs iepriecinās un pārsteigs ar dažādiem trikiem, tāpat būs salavecītis un zīlniece un laimes liešana,” saka Jaungada nakts organizatore Maira Miķelsone.

Neizpaliks arī svētku svinīgais brīdis, kad balles viesi varēs tiešraidē skatīties Valsts prezidenta uzrunu un svētku salūtu.

2 komentāri