1 komentārs

Rīgas Kristīgajā vidusskolā vēl neizsaiņota ir 9. klases absolventu dāvana. Bet paši absolventi skolā ierodas ar noskumušām sejām. No 22 pamatskolas absolventiem 11 vēlējušies turpināt zinību apguvi tieši šajā skolā, viņiem pievienojušies divu citu skolu audzēkņi. Tomēr topošo vidusskolēnu skaits Rīgas domes ierēdņiem šķitis pārāk niecīgs. Vasaras vidū skolēni saņēmuši ziņu, ka 10. klase netiks atvērta.

Bērnu vecāki un vecvecāki neizpratnē par lēmumu vasaras vidū paziņot, ka 10. klase netiks atvērta. Tas liecinot, ka pašvaldībai nav nepieciešami izglītoti bērni, un tiek darīts viss, lai nokristu līdz Āfrikas līmenim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minimālais audzēkņu skaits, lai Rīgas skolās klasi nokomplektētu, ir 22 bērni. Ja citreiz ierēdņi piever acis par mazāku izglītojamo skaitu, tad šoreiz starpība ir pārāk liela. Bez Kristīgās vidusskolas šādu likteni piedzīvos vēl 5 galvaspilsētas skolas.

Jūlija sākums ir pietiekami agrs termiņš, lai skolēniem paziņotu par to, ka klase netiks izveidota. Skolas ir pašvaldības iestādes, un tām jāpakļaujas attiecīgās varas rīkojumiem.

TOP komentāri

  • Normunds Sitniks
    +1 +1 0

    Normunds Sitniks

    Ļoti žēl. Ļoti laba skola. Ja butu jaliek man atzīme par skolu, tad 10+

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl