Komentāri
Rīgas konference: Baltijas valstīm kopīgi jāsagatavo sevi jauniem drošības izaicinājumiem
FOTO: LETA

Baltijas valstīm ir kopīgi jāgatavo sevi jauniem drošības izaicinājumiem, domājot drosmīgi un “ārpus rāmjiem” – šī ir viena no atziņām, kas šodien izskanēja, noslēdzoties Latvijas galvaspilsētā notiekošajam drošības un ārpolitikas forumam Rīgas konference.

Foruma otrajā dienā uzmanības centrā bija jautājumi, kas saistīti ar Krieviju un konfliktu Ukrainā, kā arī karu Sīrijā. Eksperti diskutēja par to, vai ir iespējams atjaunot Krievijas un Rietumu sadarbību, kā arī vai ir iespējams atrisināt konfliktu Ukrainas austrumos.

Konferences laikā arī prezentēta grāmata ”Karš Sīrijā: Mācībstunda Rietumiem”, kurā aplūkots kādai būtu jābūt Eiropas Savienības stratēģijai Sīrijas konflikta risināšanā un bēgļu problēmu mazināšanā.

Rīgas konferencē vakar un šodien pulcējušies kopumā vairāk nekā 600 augsta ranga politiķu, akadēmiķu, amatpersonu un ekspertu.

Šis pasākums Rīgā notiek jau 11. reizi, un pašlaik tas ir lielākais šāda veida forums Ziemeļeiropā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl