Komentāri
Rīgas konference: Baltijas valstīm kopīgi jāsagatavo sevi jauniem drošības izaicinājumiem
FOTO: LETA

Baltijas valstīm ir kopīgi jāgatavo sevi jauniem drošības izaicinājumiem, domājot drosmīgi un “ārpus rāmjiem” – šī ir viena no atziņām, kas šodien izskanēja, noslēdzoties Latvijas galvaspilsētā notiekošajam drošības un ārpolitikas forumam Rīgas konference.

Foruma otrajā dienā uzmanības centrā bija jautājumi, kas saistīti ar Krieviju un konfliktu Ukrainā, kā arī karu Sīrijā. Eksperti diskutēja par to, vai ir iespējams atjaunot Krievijas un Rietumu sadarbību, kā arī vai ir iespējams atrisināt konfliktu Ukrainas austrumos.

Konferences laikā arī prezentēta grāmata ”Karš Sīrijā: Mācībstunda Rietumiem”, kurā aplūkots kādai būtu jābūt Eiropas Savienības stratēģijai Sīrijas konflikta risināšanā un bēgļu problēmu mazināšanā.

Rīgas konferencē vakar un šodien pulcējušies kopumā vairāk nekā 600 augsta ranga politiķu, akadēmiķu, amatpersonu un ekspertu.

Šis pasākums Rīgā notiek jau 11. reizi, un pašlaik tas ir lielākais šāda veida forums Ziemeļeiropā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl