Komentāri

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas apkārtne tuvākajos piecos gados pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Līdz ar ātrgaitas vilciena Rail Baltica projektu dramatiski nāksies pārveidot ne tikai sliežu ceļu.

Trešdien prezentēti 15 projekti ar nākotnes vīziju par Centrālo dzelzceļa staciju. Kuru no tiem atzīs par labāko, darbu sākusi starptautiska žūrija. Iecerēts līdz ar zemi likvidēt dzelzceļa uzbērumu ar peroniem no Dzirnavu ielas līdz Krasta ielai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā būs vairāku līmeņu satiksmes estakādēs ar ātrgaitas Rail Baltica vilcienu priekšplānā. Šā brīža dzelzceļa stacijas ēka netiks nojaukta, bet dramatiski līdz nepazīšanai tā pārvērtīsies tirgus pusē. Arhitektiem arī plaši radošie lidojumi, kā nosegt sliedes ar jumtu. Tāpat nāksies nojaukt autoostu un funkciju integrēt jaunajā projektā. Plānots arī jauns tilts pāri Daugavai.

Foto

 

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl