Rīgas domnieki ar aptuveni 100 “ēnām” apskata VEF kultūras pils remontdarbus

Komentāri
Rīgas domnieki ar aptuveni 100 “ēnām” apskata VEF kultūras pils remontdarbus
Foto: Guntis Meisters

Šodien apskatīt jau paveiktos remontdarbus VEF kultūras pilī devās pārstāvji no Rīgas domes un kultūras pils vadība. Amatpersonas apskatīja būvlaukumu un to, kā veicas ar remontdarbiem. Domnieki sola, ka ēka ekspluatācijā tiks nodota jau rudenī.

Plānots, ka 18. novembrī ēka jau būs skaisti rekonstruēta un telpas pieskandinās svētku koncerts. VEF kultūras pils rekonstrukcija un restaurācija tika sākta pagājušā gada 2. maijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatīt VEF kultūras pili kopā ar domniekiem ieradās arī aptuveni 100 skolēnu.

VEF kultūras pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kas celts laika posmā no 1951. līdz 1960. gadam. Iekšējais plānojums un piecu telpu interjera apdare ir valsts nozīmes mākslas piemineklis.

Foto

Foto: VEF kultūras pils pirms remonta

Par VEF kultūras pils remontu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl