Kratīšana RD Rosļikova kabinetā notikusi kriminālprocesā par nacionālā un etniskā naida izraisīšanu

3 komentāri
Kratīšana RD Rosļikova kabinetā notikusi kriminālprocesā par nacionālā un etniskā naida izraisīšanu
OKSANA DŽADANA. F64

Trešdien notikusi kratīšana Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas vadītāja Alekseja Rosļikova (S) kabinetā, ziņo TV3 Ziņas.

Rīgas domes deputāts Viesturs Zeps sociālajā tīklā “Twitter” ievietoja ziņu, ka redzējis Rosļikovu aizejam kopā ar kādas drošības iestādes darbiniekiem. Valsts drošības dienests (VDD) TV3 Ziņām apstiprināja, ka veiktas darbības Rīgas domē, neminot iesaistīto vārdu. Drošības līdzeklis – apcietinājums, visticamāk, netikšot prasīts.

Kratīšana Rosļikova (S) kabinetā veikta Valsts drošības dienesta (VDD) sāktā kriminālprocesā par nacionālā, rasu un etniskā naida izraisīšanu. Dienestā norādīja, ka procesuālās darbības tiek veiktas vairākos objektos. Izmeklēšanas interesēs VDD no plašākiem komentāriem atturējās.

Rosļikovs, iespējams, ir aizturēts saistībā ar gaidāmo 9. maija pasākumu, tā liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā neoficiālā informācija. VDD gan šo informāciju noliedza. Iespējams, tas saistīts ar Ušakova atbalsta mītiņu reklamējošajām skrejlapām Bolderājā.

TV3 Ziņas jau ziņoja, ka Zvīņu ielā pirms Ušakova atbalsta mītiņa tika izlīmēti plakāti, kuros attēlots Ušakovs cietumnieka formā, kuram apkārt ir nacisti, uz kuru ķiverēm ir latviskas uzlīmes. Tāpat arī ir izlīmēti uzsaukumi krievu valodā “Atņēma tiesības runāt, tagad atņems pilsētu.”

Rosļikovs uz zvaniem neatbild.

3 komentāri