3 komentāri

Rīgas domes opozīcijas deputāti savākuši deviņus nepieciešamos deputātu parakstus un pēc viņu aicinājuma šodien plkst. 13.00 notiks pašvaldības Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēde.

Sēdē tiks pārspriesti juceklīgie remontdarbi, kas šobrīd notiek galvaspilsētas centrā. Īpaši tiks akcentēta satiksmes dalībnieku drošība remontdarbu laikā, kā arī jautājums par ielu remontdarbu plānošanu un to ietekmi uz satiksmi, satiksmes organizāciju un sastrēgumiem.

Iesniegumu parakstījuši visi četri opozīcijas frakciju vadītāji – Vilnis Ķirsis (V), Jānis Bordāns (JKP), Baiba Broka (VL-TB/LNNK) un Juris Pūce (LA), un tas ir iesniegts pašvaldības Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājam Vadimam Baraņņikam (S).

Opozīcijas deputāti pieprasa sagatavot un iesniegt plānoto remontdarbu veikšanas laika grafikus darbiem, kurus vēl šogad plānots pabeigt, kā arī satiksmes organizācijas shēmas par objektiem Rīgas centrā.

TV3 Ziņu sižets par juceklīgajiem Rīgas remontdarbiem

Plašāk par ārkārtas sēdi TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • Anda Zahovska
 • Iveta Štrauhmane
  0 0 0

  Iveta Štrauhmane

  Atkal meklēs vainīgos? Kad nedara slikti,kad dara slikti. Varbūt vajag vairak stāstīt un skaidrot par notiekošajiem darbiem.Kapēc strādnieki ir spiesti darīt visu uzreiz. Utt.Lai cilveki zin un saprot.Nevis rīkot komitejas un "raganu medības".
 • Es
  0 0 0

  Es

  Normāli, uz Elizabetes ielas viss pie kājas, fūras izkrauj no rīta 8:00 kad sastrēgumi un pilnībā bloķējot satiksmi, ceļa apzīmējumi un zīmes vecās, tas nekas ka viena josla slēgta- ja šoferi brauktu pēc zīmēm tur būtu sviests...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl