Komentāri

Neveiksmi cietis Rīgas domes opozīcijas mēģinājums gāzt no amata pašvaldības Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aleksejenko. Aleksejenko ir notiesāts par kriminālu pārkāpumu, un Vienotībā uzskata, ka viņam amats būtu jāzaudē. Rīgas mērs Nils Ušakovs gan Aleksejenko aizstāv, norādīdams, ka pārkāpums neesot būtisks un savus amata pienākumus viņš pilda labi.

Jāatgādina, ka Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piemēroja Anatolijam Aleksejenko 1 850 eiro soda naudu par mobilā tālruņa signāla slāpēšanas iekārtas glabāšanu. Nav gan zināms, kādiem nolūkiem Aleksejenko šādu ierīci turēja. Pēc tiesas lēmuma Rīgas domes Vienotības deputāti sagatavoja pieprasījumu atbrīvot Aleksejenko no Vides un mājokļu departamenta direktora pienākumu pildīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Aleksejenko jautājumu” pirmdien, 15. maijā, bija plānots skatīt Domes Finanšu un administrācijas komitejas sēdē. Tomēr pašvaldības juristi pēkšņi paziņoja, ka Vienotības pieprasījums neesot juridiski korekti noformēts. Tas izraisīja opozīcijas sašutumu, kamēr pats Aleksejenko uz komitejas sēdi neieradās. Rīgas mērs Nils Ušakovs gan uzskata, ka tā neesot laika vilcināšana. Tāpat Ušakovs arī uzskata, ka Gods kalpot Rīgai politiķa Aleksejenko pārkāpums neesot tik būtisks, lai atbrīvotu viņu no amata.

Opozīcijas deputāti vēl lems, vai ir vērts pieprasījumu par notiesātā Aleksejenko atbrīvošanu no amata iesniegt atkārtoti.

Atgādinām, ka iepriekš Aleksejenko iekūlās arī korupcijas skandālā. Viņa vainu gan pierādīt neizdevās. Ušakovs ir arī saudzīgs pret kukuļošanā vainoto Rīgas Centrāltirgus vadītāju Anatoliju Abramovu. Kamēr neesot notiesājoša spriedumu, viņam jāļaujot pabeigt iesāktos darbus.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl