Rīgas domes “konsultants” aicina “maskačkas” sportistus iziet ielās un atbalstīt Ušakovu

27 komentāri
Rīgas domes “konsultants” aicina “maskačkas” sportistus iziet ielās un atbalstīt Ušakovu
EDIJS PĀLENS, LETA

“”Maskačkas” sportisti ir par mēru Nilu Ušakovu! Apmelot viņu ir vieglāk, nekā uzvarēt vēlēšanās! Robeža pārkāpta, dosimies ielās!” šādu paziņojumu kirilicā savā “Facebook” profilā ievietojis Rīgas domes deputāts, bijušais Latvijas armijas karavīrs Vitālijs Dubovs.

Mītiņš paredzēts 9. februārī, un uz to iet apņēmušies vairāk nekā 900 “Facebook” lietotāji.

Kā apliecinājumu teiktajam, Dubovs publiskojis pāris foto, kuros Maskavas foršstates sportisti redzami kopā ar savu elku Nilu Ušakovu.

Dubovs nav iesniedzis deklarāciju par pagājušo gadu, pēdējā deklarācijā par 2017. gadu viņš norādījis, ka 23 433 eiro nopelnījis Centrāltirgū, kur sniedzis “padomus iekšējās drošības jautājumos”. Jāpiemin, ka Centrāltirgus vadība ar saviem padomniekiem un konsultantiem kļuvusi bēdīgi slavena, piemēram, direktora vietnieks sporta jautājumos Jefimijs Klementjevs izvairās no jautājumiem, ko tad īsti savā “amatā” dara.

Dubovs izceļas ar milzu darba spējām: gan kā deputāts, iekšējā drošības dienesta vadītāja vietnieks ēstuvē “Lido”, gan padomnieks tirgū. 2017. gadā viņš “Saskaņai” ziedojis 430 eiro. Tiesa gan, krietni mazāk nekā citi pašvaldības deputāti, kas reizē ir arī pašvaldības kapitālsabiedrību “konsultanti” un “padomnieki”.