Komentāri

Rīgas pašvaldībā šodien vētīja ziņas par to, vai un kā 71.vidusskolā notikusi politiskā aģitācija. Tā skolā ir aizliegta, taču bijušas atsevišķas sūdzības par Latvijas Krievu savienības pārstāves Tatjanas Ždanokas lekcijām.

Rīgas 71. vidusskolas absolvents Anatolijs Bragars medijos jau augustā pauda satraukumu par savā bijušajā skolā notiekošo. “Daži krievu skolu direktori nesaskata problēmas piespiest skolēniem klausīties Tatjanas Ždanokas politiskās lekcijas”. Skaidroties par šo notikumu uz domi bija izsaukta gan skolas vadība, gan Bragars. Domes amatpersonas saņēmušas apstiprinājumu faktam, ka Ždanoka skolā bijusi, taču pierādījumu, ka būtu notikusi politiska aģitācija, kas skolās nav atļauta, tomēr nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr pats raksta autors uz skaidrošanos domē nebija ieradies. Skolas pārstāvji norāda, ka absolvents rakstījis par četru gadu seniem notikumiem un kāds viņu vienkārši izmantojis.

Skolotāja stāsta, ka Ždanoka, kura pirms četriem gadiem kandidēja 10.Saeimas vēlēšanās, literatūras stundas laikā atsevišķas klases esot iepazīstinājusi ar kādu mazpazīstamu krievu dzejnieku Genādiju Trapezņikovu.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā LNT Ziņas uzzināja, ka Trapezņikovs ir dziesmu, dzejas un romanču autors, viņam iznākušas vairākas grāmatas. Tomēr domes deputāte Sarmīte Ēlerte uzskata par nepieņemamu, ka politiķi apmeklē skolas nezināmu dzejnieku popularizēšanas aizsegā.

Rīgas domes komiteja pieņēma zināšanai aicinājumu izvērtēt notikušo 71.vidusskolā. Bet domes deputāts no Vienotības, Valdis Gavars ir vērsies ar iesniegumu arī ģenerālprokuratūrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl