Rīgas domei neesot skaidrs, kā pierādīt Deglava ielas pārvada drošumu

Rīgas domes Satiksmes departaments nav informēts, kādus apliecinājumus par Deglava ielas satiksmes pārvada drošību vēl grib saņemt Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB), trešdienas vakarā sasauktajā Satiksmes un transporta lietu komitejas ārkārtas sēdē Rīgas domniekiem sacīja departamenta vadītājs Emīls Jakrins.

Atpakaļ uz rakstu

69 komentāri

 • Viktors Mitrevics
 • Mārtiņš Vīksne

  Mārtiņš Vīksne

  Lai SuperDome uzkāpj uz tilta un palēkā..pirms tam uzdzenot pārīti pielādētas ar smiltīm kraveniekus..
 • Ausma Vītola

  Ausma Vītola

  .....nav skaidrs, kā pierādīt?Ko tad dara 46 eksperti nevar tikt galā ar vienu tiltu?😎😂
  • Valērijs Ratnieks

   Valērijs Ratnieks

   visi baidās uzņemties atbildību,tāda esam vergu tauta bailīga tik zagt nebaidamies.
 • Guntis Grūbe

  Guntis Grūbe

  Šovs turpinās...

  Palasiet to ĶEMERTIŅU Kontroles biroja nolikumu (https://m.likumi.lv/doc.php?id=269202), kur nekur nav minēti TILTI, tāpēc arī tur (ĶEMERTIŅU Kontroles birojā) speciālistu nav, arī tiltu pārbaudēm tas neseko, informāciju neievāc! Tas nozīmē, ka Valsts TILTU ekspluatāciju kopumā nekontrolē!

  Kurp dodies Latvija?

  @Agris Krumbergs Izrādās dažiem šis politiskais šovs, kuru Rīgai sagādāja divi juristi no KPV LV, divi Kariņa valdības ministri, ir ļoti pa prātam. Ja būtu noskatījies sarunu pie Dombura, tad zinātu, ka Rīgā tilti un pārvadi tiek regulāri pārbaudīti veicot to izpēti. Deglava tilts ir izgājis regulārās pārbaudes, kā arī speciālas apsekošanas, tas ticis atzīts par ekspluatējamu, bet remontējamu. Tā vietā, lai ministri no KPV LV sasauktu tiltu speciālistus un konsultētos ar viņiem, šie abi klauni taisa šovu, un Ķuzis iet iekšlietu ministra Ģirģena pavadā, jo darbu zaudēt nevēlas. Kad šādi jampampiņi tiek pie teikšanas, tad Latviju nekas labs negaida, turklāt redzot Vienotības politiķu aktivitātes RD, jādomā, ka tas viss nav noticis bez Vienotības un Kariņa ziņas.

  @Sergej Afigenov Cik ticams, ka KPV LV ministri, kuri labi saprot, ka KPV LV reitingi ir zemē, bet, kuri tikpat labi zina, ka Latvijas vidējais iedzīvotājs pavelkas uz lētu izrādi, nebūs izdomājuši uztaisīt klaunādi Latvijas ļaudīm, ko vērot? Kā arī nokaitināt Rīgas iedzīvotājus, uzrīdīt tos Saskaņai un censties panākt varas maiņu Rīgas domē? Vai abiem ministriem nebija jākonsultējas ar kompetentiem ekspertiem, pirms lēmuma pieņemšanas, jo, cik noprotams, tad no Būvniecības Valsts kontroles biroja puses lēmumu par Deglava tilta vajadzību slēgt pieņēmis būvekspert, kuram nav speciālu zināšanu par tiltiem.
 • Raivis Balodis

  Raivis Balodis

  Tautai jabut stiprai un vienotai es neceņšos ne vienu kudit bet mes paši pa tadiem paliekam .kur Latviešu kultura un milestiba par musu tautu pie viņiem kas zog atņem
 • Janis Maulis

  Janis Maulis

  Noslogojumu pārbaudīt ar smago tehniku,Antiņi!!!!!!!!!!!!
  • Krists Puzars

   Krists Puzars

   Janis Maulis kurā sasēdina visu Saeimu un plus paris toninas akmenu
  • Sarmīte Ozoliņa

   Sarmīte Ozoliņa

   Krists Puzars Ne jau Saeima atbildīga par Rīgas tiltu.
  • Krists Puzars
  • Valērijs Ratnieks

   Valērijs Ratnieks

   Sarmīte Ozoliņa kurš tad aizvēra tiltu?????saeimas ievēlētā valdība.
 • Raimonds Kleinbergs

  Raimonds Kleinbergs

  Tieši tāpat, kā pierādīja Ķeguma HES tilta izturību 😱😱😱. Kā pārbaudīja Vanšu tilta izturību. Uzdzen virsū 80 -100 krautus kraviniekus, VISU-dzirdat-VISU DOMI pārbaudes laikā zem tilta 👍👍👍
 • Raivis Balodis

  Raivis Balodis

  Fui pa tiem cilvekiem kas tur sež sen vaidzeja pa dirsu sadot
  Un sudos izmercet un satirit aiz seviv visus sudus ko sastradaja un naudu adot tautai nu viņiem birsa
 • Raivis Balodis

  Raivis Balodis

  Kad Vaidzeja tiltu pabeikt nesen kur nonacam nekur tur kur iesaka tur palikam un naudas nau bet ir Akrapolis ta par ko var but runa .nevis Akrapolis bet Nekropolis mums atņem visu piedodiet
 • Raivis Balodis

  Raivis Balodis

  Sori visi tie zagļi kas bija tie ir tur a tauta izbrauc un paliekam mes 🙄
  • Roberts Škapars

   Roberts Škapars

   Raivis Balodis Ko? Nesaprotu ,ko esi uzrakstījis! 😁

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!