1 komentārs

Rīgas ielās parādījušies vairāki milzīgi plakāti un vides reklāmas par Eiropas mēru tikšanos Rīgā. Pašvaldībā gan šonedēļ neviens nebija spējīgs paskaidrot, cik šis pasākums izmaksās un cik naudas atvēlēts tā reklamēšanai, turklāt – kāda no tā ir jēga!

Šogad dome ļoti naski atvērusi pašvaldības maku dažādiem grezniem, starptautiskiem pasākumiem un masīvai pašvaldības spalvu spodrināšanai, reizē gan izvairoties no jautājumiem, cik par to samaksāts.

Kas tas īsti par pasākumu, cik tas izmaksā un kādēļ daudzviet Rīgā izvietoti milzu plakāti par šo tematu, uz šiem jautājumiem dome nesniedz atbildi. Mērs šonedēļ esot aizņemts, un trešdien preses dienestā sola sarūpēt kādu amatpersonu no Ārlietu pārvaldes, kas varētu pastāstīt par mēru salidojumu. Vēlāk gan domes preses pārstāve atsūta īsziņu, un nākamajā dienā tālruni vairs nepaceļ.

Rīgas Dome

Rīgas dome

Par mēru samitu interviju tomēr plānojam nākamnedēļ. Ārlietu pārvalde arī šodien nevarēs.

 

Domes rosība, pirmsvēlēšanu laikā aktīvi reklamējot sevi un pašreizējo mēru, nav pārsteigums blogerim Jānim Polim. Viņš aprakstījis, kā Rīgas dome un pašvaldībai piederoši uzņēmumi caur “Saskaņai” pietuvinātām aģentūrām un organizācijām iepludina lielas naudas summas medijos, lai reklamētu domes pašreizējo varu. Pašvaldība ir uzbūvējusi lielu propagandas impēriju, lai slavinātu sevi ne tikai internetā, bet arī pilsētvidē, teju ik uz stūra.

 

Jānis Polis

Jānis Polis
Bloga “Ar domu” autors

Rīgas dome vai tās pakļautības iestādes nosaka, kam būs iespēja izvietot plakātus Rīgā, kurās ielās, kas varēs sabiedriskā transporta ekrānos ko parādīt, deputātiem pieder interneta resursi. Tas tiek izmantots kā viens “kulaks”, lai nodotu vēstījumu saviem vēlētājiem.

 

“Saskaņa” un “Gods Kalpot Rīgai” pārņēmušas arī “Rīgas Namu pārvaldnieka” apsaimniekoto mikrorajonu ēku liftu telpas – tajās izvietoti plakāti, kuros atklātā tekstā slavēti Ušakovs un Ameriks.

 

Jānis Polis

Jānis Polis
Bloga “Ar domu” autors

Mēs redzam pilnīgu noslēgšanos, pilnīgu atteikšanos atbildēt uz jebkādu kritiku. Ja iepriekš vēl Ušakova kungs iesaistījās diskusijās, tagad viņš pilnībā no tā atteicies. Notiek tikai pilnīgs “pozitīvs”!

 

 

Pavasarī pat tika sasaukta preses konference par bagātnieku autoralliju Gumball 3000, kurš šogad sāksies Rīgā. Toreiz amatpersonas atzina, ka par šo godu Rīga no nodokļu maksātāju naudas piemaksās organizatoriem vismaz 50 000 eiro. Kopējās pašvaldības un pozitīvisma kampaņas izmaksas atliek vien minēt, jo dati netiek atklāti.

Foto

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Tiesam , nesaprotu .prieks kam ,Latvija ir SAB , KnAB , Drosibas policija , VID , ekonomiska policija un Kriminalpolicija ? Kamdel , mes - Latvijas iedzivotaji - uzturam , tadus izskerdetajus , ka Usakovs , Ameriks , Urbanovics un t.t. ? Pasi , Rigas krievvalodigie iedzivotaji , un Latviesi - krievu pakalas laizitaji , pielauj , kad sie Rigas naudas izskerdetaji , vairo savu bagatibu ? Gaidiet , kad ienaks krievi , un JUS apsveiks ? Ne , draugi milie !!! Ja bus Krievi , Usakovs un Ameriks , bus pirmie , kuri JUS - nolincos !!!Bet , kada gan man dala , ko JUS velesiet , kaut vai , pasu VELNU ! Tikai vienu varu teikt , Zel , kad RIGA aizies uz bankrotu !!! Laiziet vien , Usakovam pakalu !!! Riga , vairs nav Latviska , ta jau ir - Maskavas priekspilseta !!! Blaujiet = URRA , lai dzivo PSRS !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl