Rīgas domē netiek ielaists ”Saskaņas” deputāts Ruslans Pankratovs

Komentāri

Iekšējas nesaskaņas īsi pirms pašvaldību vēlēšanām uzvirmojušas partijā ”Saskaņa”. Nepaskaidrojot iemeslus, tās deputātam Ruslanam Pankratovam liegta ieeja Rīgas domē. Viņš arī nav iekļauts šodien vēlēšanu komisijā iesniegtajā deputātu kandidātu sarakstā.

”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai” tikmēr nešaubās, ka vēlēšanās atkal uzvarēs, un nākušas klajā ar jauniem solījumiem. Par neizdarītajiem darbiem gan tās runā maz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes deputāts – saskaņietis Ruslans Pankratovs – atpazīstamību guvis ar saviem skandalozajiem izgājieniem, tostarp reklamējot apšaubāmu finanšu piramīdu un izvēršot kampaņu, lai pasēs vārds un uzvārds tiktu rakstīts gan latviski, gan krieviski. Nu viņš paziņojis, ka jau kopš mēneša sākuma netiek ielaists savā darbavietā – Rīgas domē.

Pankratovs uzrakstījis iesniegumu Rīgas mēram Nilam Ušakovam, lūdzot paskaidrojumus, tomēr atbildi nav saņēmis. Vienlaikus viņš pauž neizpratni, kāpēc viņš nav iekļauts vasarā gaidāmo pašvaldību vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstā.

Rīgas mērs Nils Ušakovs no atbildības par Pankratova nelaišanu domē norobežojas, savukārt frakcijā skaidro, ka Pankratovam pieeja liegta, jo viņš frakcijas telpās neatļauti filmējis. Uzsverot, ka tas ir frakcijas vadības lēmums. Savukārt neiekļaušanai kandidātu listē skaidrojums ir.

3. jūnijā gaidāmo pašvaldību vēlēšanu apvienoto kandidātu sarakstu ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai” Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza šodien no rīta, dažas stundas pirms pārpildītā zālē partijas biedriem tas tika prezentēts.

Saraksta līderis pašvaldību vēlēšanām Rīgā tradicionāli ir Nils Ušakovs, bet otrais numurs – Andris Ameriks. Vairāk nekā 2 stundu garajā pasākumā tribīnē kāpa teju 20 runātāji, kas visi kā viens slavēja ”Saskaņas” un ”Gods kalpot Rīgai” savienību un kritizēja konkurentus.

Arī jaunajā vēlēšanu programmā Rīgā šobrīd pie varas esošie neskopojas solījumiem, savukārt neizdarītajām lietām esot pamatojums.

”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai” jaunajā programmā par prioritāti noteikti ielu remonti. Partijas nešaubās, ka Rīgā varu saglabās arī nākamos četrus gadus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl