Komentāri
Rīgas dome lems par humānās palīdzības piešķiršanu Ukrainai
FOTO: LETA

Rīgas Dome ārkārtas sēdē lems par humānās palīdzības piešķiršanu Ukrainai 64 tūkstošu eiro apmērā. Pēc Vienotības un Nacionālās apvienības deputātu ierosinājuma Nils Ušakovs sasauks Domes sēdi jau tuvākajās dienās.

Saskaņā ar iesniegto Domes lēmuma projektu, šī humānā palīdzība būs paredzēta no teroristiem un karadarbības cietušajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem un bēgļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Domes priekšsēdētājam sadarbībā ar Ārlietu ministriju būs jāsaskaņo palīdzības konkrētais sastāvs ar Ukrainas varas iestādēm.

Vienotības un Nacionālās apvienības deputāti ierosina daļu palīdzības sniegt, nosūtot uz Ukrainu pārtikas produktus, kuru eksports uz Krieviju ir aizliegts ar Putina rīkojumu.

Palīdzība pirmkārt jānosūta cilvēkiem, kas cietuši no teroristisko organizāciju “Doņeckas tautas republika” un “Luganskas tautas republika,” uzskata Domes opozīcijas deputāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl