Komentāri

Bažas par Rīgas Lielo kapu likteni nav spējušas apturēt ieceri par tramvaja līnijas būvniecību. Domes vairākums ārkārtas sēdē atbalstīja tās projektēšanas sākšanu.

Jaunā līnija paredz savienot Krišjāņa Baronu ielu ar Arēnas Rīga apkārtni, tālāk dodoties uz Ganību dambi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta īstenošanu līdz 70 miljoniem eiro varētu līdzfinansēt Eiropas Savienība. Taču projekts saskāries ar kritiku gan par to, ka tā izbūve varētu skart Lielo kapu teritoriju, kuros apglabāti daudzi Latvijas valsts un kultūras pamatlicēji, gan par izvēlētā maršruta atbilstību iedzīvotāju blīvumam konkrētajā pilsētas daļā. Domes opozīcija piedāvāja jaunu līniju būvniecību uz Rīgas mikrorajoniem, taču palika nesadzirdēti.

Izteikt savu viedokli sēdes laikā tika liegts vienam no redzamākajiem projekta pretiniekiem Andrim Gobiņam. Tikmēr daudzi specifiski jautājumi par projektu palika neatbildēti, jo uz sēdi neierādās neviens no pasūtītāja, proti, uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvjiem.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl