Rīgas dome aizliedz ukraiņu izstādi Maidana cilvēki

3 komentāri

Rīgas dome šo pēcpusdien apturējusi pašvaldības izsniegto atļauju turpināt rīkot ukraiņu izstādi Maidana cilvēki, jo organizatori nespējot nodrošināt sabiedrisko kārtību ar privātās apsardzes algošanu.

Dažu dienu laikā politiski dažādi domājošie centušies izpostīt izstādi četras reizes, bet Rīgas pašvaldības policijas pienākums neesot sargāt šādus pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ekspozīcijas autors Sergejs Meļņiks LNT Ziņām akcentē, – fotoizstāde par Ukrainas vēlmi tuvoties Eiropas Savienības (ES) vērtībām ir mākslas darbs, nevis masu sabiedrisks pasākums ar apsardzes nepieciešamību, tāpēc Rīgas domes lēmumu liegt izstādi drīzāk vērtē kā klaju cenzūru, vārda brīvības ierobežošanu un pakalpošanu prokrieviskām idejām.

Lai arī vandaļi diezgan pamatīgi naktī uz svētdienu izpostījuši ekspozīciju, autoriem būtu otrs komplekts, ko izlikt apskatei, un Valsts policija (VP) šodien LNT Ziņām apliecināja, ka šoreiz gan būtu gatava nodrošināt diennakts apsardzi.

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +4 +4 0

  Hūgo Vācietis

  RĪGAS DOMES {vai maskavas?} LĒMUMS PAR IZSTĀDES AIZVĒRŠANU IZLIKS APSMIEKLAM VISAI PASAULEI GAN RĪGAS DOMI,GAN UŠAKOVU GAN DIEMŽĒL MŪSU LATVIJU !!!
  TĀ KĀ UZSKATU KA BEZ KRIEVIJAS VĒSTNIECĪBAS ZIŅAS NEKAS TĀDS NOTIKT NEVARĒJA TAD VARU VIŅAI PATEIKT KA VIŅA IR PERSONĪGI NOGALINĀJUSI JEBKURU SAPRAŠANĀS IESPĒJU !
 • Renārs Šuksts
 • Māris Kaspardens
  0 0 0

  Māris Kaspardens

  Šāda huligānus slavinoša izstāde Rīgai godu nerada.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl