Rīgas cirka fasāde ir atdalījusies no ēkas! Remonts vēl tiek plānots

1 komentārs
Rīgas cirka fasāde ir atdalījusies no ēkas! Remonts vēl tiek plānots
FOTO: LETA

Aprit tieši mēnesis, kopš drošības apsvērumu dēļ slēgta Rīgas cirka ēka. Būvniecības valsts kontroles birojs šobrīd vēstī, ka Rīgas cirka fasāde ir atdalījusies no ēkas un turas tāpēc, ka ir atspiedusies pret trepēm ēkas ārpusē.

Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis brīdina, ka gadījumā, ja ēkas siena saņems papildu slodzi, tā var nogāzties uz trotuāra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd ēkas remonts vēl tikai tiek plānots. Līdz marta beigām paredzēts izstrādāt projektu cirka ēkas fasādes nostiprināšanai.

Darbus iecerēts veikt šā gada pirmajā pusē. Kultūras ministrija šobrīd plāno veikt arī padziļinātu ēkas izpēti un sagatavot scenārijus tās pilnīgai atjaunošanai.

Rīgas cirka ēka ir valsts kultūras piemineklis. Tās remontu aizkavēja vairāk nekā 20 gadus ilgušas tiesvedības par īpašumtiesībām.

TOP komentāri

  • re
    0 0 0

    re

    Nu un kas tur tragisks ka atdalījusies fasāde, tādas vainas ir satopamas lielākajai daļai māju.Ir jālabo bet ne jau to likvidēt.Drīzāk kādam tā ēka vai vieta ir vajadzīga.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl