Rīgas cirka ēkas fasāde nostiprināta ar īpašām atsaitēm! Skaties FOTO

Komentāri
Rīgas cirka ēkas fasāde nostiprināta ar īpašām atsaitēm! Skaties FOTO
Foto: Kristīne Žilde-Krēvica

Rīgas cirka ēkas fasāde ir nostiprināta, bet vēl jāveic fasādes konservācijas darbi. Lai to paveiktu, lūgs papildu līdzekļus valdībai.

Ēkas Merķeļa ielas fasādes deformācija ir būtiska, un tā ietekme uz kopējo ēkas noturību ir neprognozējama. Tagad ir uzstādītas pagaidu metāla atsaites no Merķeļa ielas fasādes uz iekšējo nesošo konstrukciju. Tā nodrošinot fasādes stabilitāti līdz turpmāko konservācijas darbu uzsākšanai.

Rīgas cirka vadītāja Ināra Kehre akcentēja, ka Rīgas cirkā vairs netiks izmantoti savvaļas sugu dzīvnieki, šādu lēmumu pamatojot ar Pārtikas un veterinārā dienesta nostāju, ka Rīgas cirka ēkā nav iespējams pilnvērtīgi nodrošināt savvaļas sugu dzīvnieku fizioloģiskās vajadzības.

Foto

Viņa arī skaidroja, ka šobrīd komplektē Rīgas cirka darbinieku komandu, veidojot radošo padomi. Maija beigās Rīgas cirks uzņems pieredzējušu cirka mākslas organizāciju ekspertu Johanu Floku no Francijas, kurš konsultēs Rīgas cirka stratēģijas izstrādes jautājumos un uzstāsies Rīgā ar publisku runu par mūsdienu cirka daudzveidību un cirka industrijas specifiku.

Plašāk par Rīgas cirka plāniem TV3 Ziņu sižetā!

Lasi vēl