Komentāri
Rīgas Centrāltirgus teritorijas bijušais apakšnomnieks atsaucis tiesā prasību pret “Rīgas Centrāltirgu”
Foto: LETA

Bijušais Rīgas Centrāltirgus slēgtās teritorijas apakšnomnieks SIA “Mercados” atsaucis savu prasību pret AS “Rīgas Centrāltirgus” (RCT), atzīstot apakšnomas līguma izbeigšanas pamatotību, informē RCT pārstāvji.

Pēc apakšnomas līguma izbeigšanas bijušais slēgtās teritorijas apakšnomnieks sāka tiesvedību šķīrējtiesā pret RCT par apakšnomas līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu. Patlaban gan vēl turpinās tiesvedība RCT prasībā pret “Mercados” par parāda piedziņu. “Mercados” parādsaistības RCT ir vairāk nekā 180 000 eiro, norāda RCT pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka gandrīz pirms mēneša tirgus vidus daļa tika iežogota, un andele notika traģikomiskos apstākļos – caur restēm. Tirgus vadība šādi rīkojās, jo konkrētās vietas īrnieks – SIA ”Mercados” – esot parādā milzīgas naudas summas. Tiesa esot apķīlājusi SIA ”Mercados” kontus un kustamo mantu – vienīgo, kas no vecās godības palicis: vecos, pussapuvušos koka solus.

Tirgus vadītājs sola, ka sakārtošanas darbi beigsies maija sākumā, kad placī atgriezīsies pamatīga rosība.

Centrāltirgus pārbūves laikā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl