Rīgas centrā sākas vērienīgi ielu remontdarbi! Iedzīvotājiem jārēķinās ar vairākām problēmām

1 komentārs
Rīgas centrā sākas vērienīgi ielu remontdarbi! Iedzīvotājiem jārēķinās ar vairākām problēmām
LETA

Satiksmes haoss, neapmierināti autovadītāji un izmaiņas sabiedriskā transporta kustību sarakstos – ar šādām problēmām visu atlikušo vasaru būs jāsamierinās rīdziniekiem un pilsētas viesiem, jo vienlaikus uzsākti ielu remontdarbi 10 centrālajās galvaspilsētas ielās.

Rīgas ielu remontdarbus veic tas pats uzņēmums, kas pērn – bet Rīgas mērs Nils Ušakovs sola, ka bēdīgi slavenās Barona ielas scenārijs neatkārtosies, jo šogad ne tikai atjaunos ceļu segumus citās ielās, bet arī labos pērnā gadā pieļautās kļūdas.

Foto

Nils Ušakovs
Rīgas mērs, “Saskaņa”

Mēs redzam defektus, bet būvniekiem nebija iespēja šos defektus labot, tāpēc viņi to darīs šogad, un visi defekti par būvnieku līdzekļiem tiks savesti kārtībā, bet tas nav labākais scenārijs. Šogad mums ir trīs mēneši, un tas nozīmē, ka mums ir visas iespējas defektus konstatēt par šiem te trim mēnešiem un šo mēnešu laikā likt pārtaisīt.

Tikmēr LNT Ziņu uzrunātie autovadītāji atklāj, ka satiksmes organizācija jau tagad ir pilnīgi greiza un prognozē, ka turpmāk situācija būs vēl sarežģītāka un galvaspilsētas centrā iebraukt nebūs iespējams.

Agnija
autovadītāja

Kaut kas ir greizi, dienas laikā šeit nav iespējams izbraukt!

Tiesa, šie vēl esot ziediņi, salīdzinot ar to, kādos apjomos ielas plānots remontēt nākamgad.

Plašāk par 12 miljonu eiro vērtajiem ielu remontiem un to, kad Rīgas dome sola tos pabeigt – LNT Ziņu sižetā!

1 komentārs