Rīgas centrā aiztur divas personas ar 20 gramiem metamfetamīna

Komentāri
Rīgas centrā aiztur divas personas ar 20 gramiem metamfetamīna
FOTO: VP

Strādājot narkotiku apkarošanas jomā, Valsts policijas rīcībā nonākusi informācija par kārtējām personām, kuras, iespējams, tirgo narkotikas, informē Valsts policija (VP).

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes policisti sadarbībā ar Centra iecirkņa Kriminālpoliciju noskaidroja šo personu iespējamo atrašanās vietu un 28. septembrī Rīgā, Dzirnavu ielā 1969. gadā dzimušo vīrieti un 1987. gadā dzimušo sievieti aizturēja, atklāj policija. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abus pārmeklējot, likumsargi kopā atrada un atsavināja apmēram 20 gramu metamfetamīna. Šāds daudzums metamfetamīna melnajā tirgū maksā apmēram 300 eiro.

Likuma sargi atklāj, ka aizturētie jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo pret aizturētajām personām uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt sievietei – policijas uzraudzība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl