Komentāri
Rīgas būvvaldei atkārtoti jāvērtē iecere par Okupācijas muzeja rekonstrukciju
FOTO: LETA ()

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments lēmis, ka Rīgas pilsētas būvvaldei būs atkārtoti jāvērtē iecere par Okupācijas muzeja pārbūvi. Būvvaldei tiek prasīts detalizētāks skaidrojums par iepriekš izdarītajiem secinājumiem.

Būvvaldes secinājums bija, ka par muzeja rekonstrukciju tika sniegts negatīvs Rīgas pilsētas arhitekta atzinums, līdz ar to arī būvatļauja netika izsniegta. Savukārt Valsts nekustamie īpašumi bija apstrīdējuši Rīgas pilsētas būvvaldes lēmumu par atteikumu būvatļaujas izsniegšanai, lai varētu veikt muzeja rekonstrukciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Okupācijas muzejs šovasar neatvērs savu veco ekspozīciju Strēlnieku laukumā, kas līdz šim arī vasaras mēnešos bija pieejama apmeklētājiem. Muzeja ēka ir pārāk sliktā stāvoklī.
Okupācijas muzeja biedrības vadītājs Valters Nollendorfs atzina, ka šādu lēmumu pieņemt nav bijis patīkami, tomēr tas darīts apzinoties gan ēkas, gan pašas ekspozīcijas slikto tehnisko stāvokli.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl