Komentāri

Ilgstošu pārkāpumu dēļ velkoņu biznesā Konkurences padome Rīgas Brīvostai izrakstījusi pusotra miljona eiro lielu sodu un aizliegumu nodarboties ar šo biznesu. Skandāla epicentrā kārtējo reizi nonācis brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Rīgas Brīvosta jau gadiem neļauj citiem uzņēmumiem sniegt velkoņu pakalpojumus ostā, un Konkurences Padome jau trīs reizes ir sodījusi Leonīda Loginova pārvaldībā esošo uzņēmumu par dominējošā stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Brīvostai jāmaksā ne tikai 1,5 miljonu eiro naudas sods, bet līdz 31. decembrim jāpārtrauc velkoņu pakalpojumu sniegšana. Turpmāk brīvosta tos vairs nedrīkstēs piedāvāt, izņemot tikai Ostas likumā noteikto prasību izpildei – lai nodrošinātu ziemas navigāciju, glābšanas, ugunsdzēšanas un piesārņojuma novēršanas darbus.

Vairāk skaties pievienotajā video!

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl