Komentāri
Rīgā sāks Salu tilta pārbūves otro kārtu – autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
Foto: f64

No otrdienas, 26. jūnija, pakāpeniski tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, lai uzsāktu Salu tilta kompleksa pārbūves 2. kārtas pirmo posmu. Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD).

Satiksmes ierobežojumi sākotnēji tiks ieviesti posmā no satiksmes pārvada pār Lucavsalu līdz Bauskas ielai, būvdarbi tiks uzsākti no brauktuves vidus, satiksmi nodrošinot divās braukšanas joslās katrā virzienā. Autovadītājiem jārēķinās, ka satiksme uz tilta būs ierobežota un atļautais braukšanas ātrums samazināts līdz 50 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbūves laikā demontēs pārvadu segumu, izbūvēs nolietotās hidroizolācijas, atjaunos laiduma konstrukciju betona virsmas, pastiprinās laiduma konstrukcijas, kā arī izbūvēs jaunas deformācijas šuves.

Salu tilta pārbūves 2. kārtas pirmajā posmā tiks renovēts satiksmes pārvads pār Krasta ielu (178 m), satiksmes pārvads Lucavsalā (321,46 m), tostarp četras estakādes Zaķusalā (519,01 m), tilts pār Bieķengrāvi augštecē (56,78 m), t.sk. Mūkusalas aplis (584,22 m) un uzbrauktuve no Mūkusalas apļa centra virzienā (150 m), estakāde pār Bieķengrāvi (1118,19 m).

Darbus veiks Pilnsabiedrība “ACB un Tilts”, veicamo darbu kopējās izmaksas sastādīs 19,6 miljoni eiro.

Projektu līdzfinansē no Kohēzijas fonda, 85% apmērā no attiecināmajām projekta izmaksām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl