Rīgā plāno likvidēt atkritumu stāvvadus

Daudzdzīvokļu mājās ir jālikvidē atkritumu stāvvadi, šādu pārliecību pauž Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā. Lai arī attiecīgo saistošo noteikumu pieņemšana šonedēļ tika izņemta no dienaskārtības, jo vēl nav skaidrība, kā pēc Konkurences padomes lēmuma kopumā veidosies atkritumu apsaimniekošanas sistēma Rīgā, tomēr atkritumu stāvvadu lietošanas laiks tuvojas beigām.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Ronalds Gailītis

  Ronalds Gailītis

  ideja stāvvadiem. Tā kā topā pamatā ir plastmasa, tos varētu izmantot plastmasai vai piem. tikai stiklam, pārējo konteinerā ar sadzīves un citām paliekām. vismaz bez ģelas nestāvēs. kautkāda kārtība vismaz, a tā viss kopā un ej razberaisja!
 • Es

  Es

  Pirms kko likvidēt vispirms ir jāizveido jaunums vietā. Pagaidām neko tādu neredzu. Kaut gan mani ir priekšlikums, mēs tos atkritumu maisiņus varētu sabāzt šim gudriniekam mašīnā un pie dzīvokļa durvīm.
 • Dzintra

  Dzintra

  Mūsu mājas atkritumu vads nesmird un ja tas tiks likvidēts tad ir jāsamazina arī apsaimniekošanas maksa par dzīves apstākļu pasliktināšanos. Atkritumus nešķirošu jo mūsu virtuves ir pārāk mazas lai izvietotu vairākus maisiņus.
 • S

  S

  Varbūt kādam ir priekšlikums, ko darīt tiem vecajiem cilvēkiem no augšējiem stāviem?Tagad izskatās, ka atkal kaut ko aizklapēs ciet, tad lai domā.Tas, ka tie stāvvadi ir parazītu un infekciju perēkļi, ir skaidrs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!