Komentāri

Īpašai dažādu lietu apmaiņas akcijai šajā nedēļas nogalē gatavojas vairākas nevalstiskās organizācijas. Tās laikā būs iespējams atdot nevajadzīgās lietas un brīvi paņemt tās, kas pašiem nepieciešamas, kā arī ziedot labdarībai.

Uz Brīvo tirgu brauc ne tikai pieaugušie, bet arī bērni, kuri atved sev vairs nevajadzīgas mantas, cerot kādu iepriecināt un, protams, atrast sev ko noderīgu.

Neesot pat obligāti kaut ko atnest, var vienkārši atnākt un ņemt to, kas iepatīkas, stāsta akcijas organizatori biedrības Bioētika un Raduga2005.

Aleksandra Saveļjeva Brīvais tirgus organizatore

Uz bērnunamiem, nakts patversmēs agrāk vedām drēbes tāpat vien, bet sapratām, ka varam izmēģināt ko jaunu. Galvenā ideja – nodot mantas tālāk tiem, kam tās ir vajadzīgas. Drēbju ir tik daudz, ka ar tām var jau apmainīties.

Apģērbus un lietas, kas paliks pāri, nodos nakts patversmēm, bērnunamiem un dzīvnieku patversmēm. Akcija Brīvais tirgus notiks šo svētdien Rīgā, Lāčplēša ielā 125, no 12.00 līdz 16.00. Papildu informāciju var uzzināt sociālajā tīklā Facebook.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl