Rīgā no degošas dzīvojamās mājas evakuē 12 cilvēkus

Komentāri
Rīgā no degošas dzīvojamās mājas evakuē 12 cilvēkus
FOTO: LETA

Vakar vakarā glābēji saņēma izsaukumu uz Čiekurkalna līniju Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Stiprā piedūmojuma dēļ ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja 12 cilvēkus.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva kāpņu telpā deg starpsiena 6 kvadrātmetru platībā.

Plkst. 17.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Medus ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu šķūņa otrais stāvs un jumts 80 kvadrātmetru platībā. Plkst. 21.46 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.23 ugunsgrēks tika likvidēts un kā tā iespējamais izcelšanās cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Plkst. 18.48 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ventspils novada Tārgales pagastu, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 220 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.25.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, zari, malka, riepas, sadzīves mantas, plastmasas izstrādājumi, sodrēji septiņu ēku dūmvados, šķūnis un ēku ārsiena, jumts, bēniņi un starpstāvu pārsegums.

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 5. janvāra plkst. 6.30 līdz 6. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Lasi vēl