Rīgā no degošas dzīvojamās mājas evakuē 12 cilvēkus

Komentāri
Rīgā no degošas dzīvojamās mājas evakuē 12 cilvēkus
FOTO: LETA

Vakar vakarā glābēji saņēma izsaukumu uz Čiekurkalna līniju Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Stiprā piedūmojuma dēļ ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja 12 cilvēkus.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva kāpņu telpā deg starpsiena 6 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 17.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Medus ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu šķūņa otrais stāvs un jumts 80 kvadrātmetru platībā. Plkst. 21.46 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.23 ugunsgrēks tika likvidēts un kā tā iespējamais izcelšanās cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcē.

Plkst. 18.48 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ventspils novada Tārgales pagastu, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 220 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.25.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, zari, malka, riepas, sadzīves mantas, plastmasas izstrādājumi, sodrēji septiņu ēku dūmvados, šķūnis un ēku ārsiena, jumts, bēniņi un starpstāvu pārsegums.

Pagājušajā diennaktī, laika posmā no šā gada 5. janvāra plkst. 6.30 līdz 6. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl