1 komentārs

NATO galvenie izaicinājumi ir stāšanās pretim tādiem ārējiem draudiem kā terorisms un Krievijas agresīvā politika, vienlaikus pārvarot samilzušās pretrunas pašā alianses iekšienē.

NATO alianses nākotne šodien apspriesta Rīgā notikušajā starptautiskajā konferencē “NATO – no Varšavas līdz Briselei”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmspēdējais, NATO samits Varšavā bija veiksmīgs – pieņemti Latvijai svarīgie lēmumi par NATO spēku izvietošanu Baltijas valstīs un Polijā. Pēdējais alianses samits Briselē vērtēts pretrunīgi – tajā izgaismojās domstarpības starp Eiropas valstu līderiem un ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Māris Andžāns
Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks

Labā lieta ir tā, ka NATO ir šeit, NATO spēki ir atbraukuši, jo bija bažas par to, vai tiešām sabiedrotie būs tik vienoti, jo pēc Ukrainas krīzes ir pagājis kāds laiciņš, mēs redzam, ka vienotība ir pamatīga. Kas nav tik labi, ir tas, kas notiek ar ASV. Mēs joprojām nezinām, kāda būs ASV ārpolitika. Mēs nezinām, cik ilgi Tramps būs amatā, raugoties uz to kādas izmeklēšanas un diskusijas notiek ASV, bet nav joprojām skaidra ASV politika – ko ASV darīs un kā viņi rīkosies tālāk?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl