Rīgā izplatīts kļuvis kāds jauns zādzību veids

2 komentāri

Arvien biežāk autovadītāji tiek apzagti, Rīgā gaidot krustojumā pie luksofora sarkanās gaismas, ziņo LNT raidījums ”900 sekundes”.

Šoferi šādā brīdī ir bezpalīdzīgi – mašīnu pamest nevar, drīz iedegsies luksoforā zaļā gaisma, un somiņa vai kāda cita manta ir jau gabalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējā mēneša laikā šādi gadījumi arvien biežāk notiek Lāčplēša un Satekles ielas krustojumā.

Autovadītājs Mārtiņš:

Pie luksofora stāvēju pie sarkanās gaismas. Gaidījām, bija daudz automašīnu. Pēkšņi no pieturas pāri ielai gāja kāds cilvēks, viņš pienāca pie mašīnas klāt, atvēra tai durvis, izrāva dāmai somiņu no rokām un aizskrēja.

Zagli noķert neizdevās, un pēc kāda laika informācija par zādzību tika nodota policijai. Apzagtās sievietes somā bija dokumenti, nauda, vērtīgas lietas un vīzas, jo viņas ģimene Latvijā bija ieradusies no Krievijas.

Policijā atzīst, ka iesniegumu par šādu konkrētu zādzību ir maz, taču runāt par tendenci varot. Piemēram, kopš jūlija vidus policija cenšas notvert kādu konkrētu garnadzi, kurš galvaspilsētā aktīvi sācis praktizēt šo apzagšanas veidu.

Plašāk – LNT raidījuma “900 sekundes” veidotajā sižetā, kas pievienots rakstā augstāk!

TOP komentāri

 • Inga
  0 0 0

  Inga

  Vakar, stāvot auto rindā pagriezienā uz Mūkusalas apļa ( pie Maximas, virzienā uz Bausku ) ievēroju savāda izskata vīru ( mazliet jukušu, mazliet nē, tērpušos pelēkā mētelī un adītā cepurē ), kurš lēni tuvojās automašīnu rindai. Pienākot pie mana auto, viņš ļoti mērķtiecīgi pastiepa roku, lai atvērtu manas mašīnas priekšējās durvis blakussēdētāja pusē. Uz sēdekļa, protams, mana soma. Es paspēju nospiest durvju aizvēršanas slēdzi. Ņemot vērā, ka man nebija kur sprukt, jo priekšā stāvošs auto, sabijos ne pa jokam, jo vīrs iekrampējies durjvu rokturī, to sāka drudžaini raustīt. Pēc izskata slaida auguma, pelēkā mētelī un adītā cepurē ( tērpies mazliet neatbilstoši laika apstākļiem ), vecums no 30-40 gadi.
 • Mārcis
  0 0 0

  Mārcis

  Šis veids jau bija Rīgā populārs pirms dažiem gadiem, atgriezies!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl