Komentāri

Skarbu kritiku policijas izmeklētājiem un viņu tiešajiem priekšniekiem šodien veltīja ģenerālprokurors.

Valsts policijas gada pārskata sanāksmē Ēriks Kalnmeiers atkārtoja jau pēdējos gadus vairākkārt pausto, ka policijā notiekošā straujā kadru mainība neveicina profesionālo izaugsmi. Viņš asi kritizē policijas izmeklēšanas kvalitāti. Klibojot arīdzan policijas un prokuratūras sadarbība, kas rezultējas ar papildu izmeklēšanai atgriezto lietu skaitu. Skarbi vārdi veltīti arī izmeklētāju tiešajiem priekšniekiem par pienākumu nepildīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēriks Kalnmeiers, ģenerālprokurors

Ja reģionos tiešie priekšnieki vēl kaut ko dara, tad Rīga – tā ir bēdu ieleja, kurā izmeklētāju tiešais priekšnieks ir administratīvo funkciju veicējs. Viņš bieži nezina, kas ir lietvedībā, kas lietā notiek. Man nācies dzirdēt, ka ar atsevišķiem Rīgas nodaļu izmeklētāju tiešiem priekšniekiem virsprokurori uzskata, ka nav jēgas komunicēt. Viņš neko nezina un negrib zināt.

Video: LNT Ziņu sižets

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl