Komentāri

Skarbu kritiku policijas izmeklētājiem un viņu tiešajiem priekšniekiem šodien veltīja ģenerālprokurors.

Valsts policijas gada pārskata sanāksmē Ēriks Kalnmeiers atkārtoja jau pēdējos gadus vairākkārt pausto, ka policijā notiekošā straujā kadru mainība neveicina profesionālo izaugsmi. Viņš asi kritizē policijas izmeklēšanas kvalitāti. Klibojot arīdzan policijas un prokuratūras sadarbība, kas rezultējas ar papildu izmeklēšanai atgriezto lietu skaitu. Skarbi vārdi veltīti arī izmeklētāju tiešajiem priekšniekiem par pienākumu nepildīšanu.

Ēriks Kalnmeiers, ģenerālprokurors

Ja reģionos tiešie priekšnieki vēl kaut ko dara, tad Rīga – tā ir bēdu ieleja, kurā izmeklētāju tiešais priekšnieks ir administratīvo funkciju veicējs. Viņš bieži nezina, kas ir lietvedībā, kas lietā notiek. Man nācies dzirdēt, ka ar atsevišķiem Rīgas nodaļu izmeklētāju tiešiem priekšniekiem virsprokurori uzskata, ka nav jēgas komunicēt. Viņš neko nezina un negrib zināt.

Video: LNT Ziņu sižets

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl