Rīgā ieradīsies Ķīnas jūras spēku kuģi

Komentāri

Pēc Krievijas un Ķīnas jūras spēku kopīgajām mācībām Baltijas jūrā Ķīnas kuģi ieradīsies arī Rīgā. Tie ostā uzturēsies no sestdienas līdz otrdienai.

Krievijas un Ķīnas mācības notika jūlija beigās, un pēc tām trīs karakuģi uz vairākām dienām piestāja arī Helsinku ostā. Latvijas Aizsardzības ministrija akcentē, ka Ķīnas kuģu vizīte Rīgas ostā ir iepriekš plānota un esot vērtējama kā vēl viens apliecinājums abu valstu veiksmīgai sadarbībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopīgas Krievijas un Ķīnas jūras spēku mācības notiek jau kopš 2012. gada, bet pirmo reizi tās noritēja Baltijas jūrā, pievēršot arī NATO uzmanību, tā vēsta ārvalstu mediji.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl