Rīgā iedegta, iespējams, viena no smagākajām eglēm

Komentāri
Rīgā iedegta, iespējams, viena no smagākajām eglēm
FOTO: Ivo Jurkāns, LNT Ziņas

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rīgas centrā pirms pāris stundām iedegta viena no, iespējams, smagākajām eglēm.Tās kopējais konstrukciju svars sasniedz 13 tonnas.

Šī ir viena no eglēm, kas iekļaujas tā sauktajā ”Ziemassvētku egļu ceļā”, kas Rīgā tiek veidots jau piekto gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie ir vides objekti, kuros dažādi mākslinieku izteikuši savas variācijas par egļu tēmu. Egle sastāv no četrām daļām, tādējādi simbolizējot četrus gadalaikus. Turklāt to var ne tikai apskatīt no ārpuses, bet arī ieiet tajā iekšā. Savukārt, lai atrastu pārējās egļu ceļa egles, kāds vakars vai pat vairāki, jāvelta pastaigai pa Rīgu.

Eglē Brīvības un Elizabetes ielu stūrī, izmantoti seši tūkstoši spuldzīšu. Īpaši izgaismota ir arī aleja iepretim valdības mājai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl