Rīga grimst ūdenī – Ganību dambī noslāpušas automašīnas un pamatīgi sastrēgumi!

31 komentārs

Rīgā vairākās vietās ielas sāk grimt ūdenī. TV3 Ziņas novēroja, ka Ganību dambis pie Bukultu ielas ir pamatīgi applūdis. Sinoptiķi jau brīdināja, ka lietavas var izraisīt plūdus vairākās Latvijas vietās.

Applūdušajā Ganību dambī un blakus ielās veidojas sastrēgumi. Vairākas automašīnas ir arī noslāpušas, citas uzmanīgi cenšas tikt cauri ūdenim. Tāpat tiek ziņots, ka applūdušas ir arī ielas pie “Gaiļezera” slimnīcas un Kalnciema ielā. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatīja ”oranžo brīdinājumu” par daudzviet Latvijā gaidāmajām lietavām.

Kā informē LVĢMC, dienā daudzviet Latvijā gaidāms stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu no 15-40 mm. Vietām Latvijā, galvenokārt centrālajos rajonos, gaidāms pat ļoti stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu 50 mm.


Jau vēstīts, ka pirmdien, 18. septembrī, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatījis ”oranžo brīdinājumu” par daudzviet Latvijā gaidāmajām lietavām. 

Tāpat jau vēstīts, ka atbilstoši meteorologu prognozēm pirmdien, 18. septembrī, Latviju šķērsos dienvidu ciklons ”Tomass”. Tas atnesīs brāzmainu vēju un var radīt jaunus plūdu draudus.

31 komentārs