Rīga gatavojas starot! Festivālā Staro Rīga 2016 kopumā būs 42 gaismas objekti

4 komentāri

Vairāki desmiti mākslinieku strādā pie tā, lai jau 17. novembrī Latvijas galvaspilsēta iemirdzētos visās varavīksnes krāsās. Šomēnes jau devīto reizi aizritēs gaismas festivāls Staro Rīga ar šā gada devīzi – Gaisma ausa.

Šā gada festivāls Staro Rīga turpinās pagājušajā gadā aizsākto tēmu, kurai par pamatu ņemti Jāzepa Vītola dziesmas Gaismas pils vārdi.

Pagājušajā gadā festivāls aizritēja ar devīzi – Gaismu sauca, šogad festivāla turpinājums ar moto – Gaisma ausa.

Foto

Vienu no šā gada objektiem veido Madara Gruntmane no radošās grupas ”Idid it”. Viņu projekts vēl tikai top un idejai par pamatu ņemts action paint gleznošanas paņēmiens.

Gleznotāju tēlā varēs iejusties festivāla apmeklētāji. Vienlaikus četri pilsētnieki vai pilsētas viesi varēs ņemt burvju otas un triept krāsu. To, kas no tā iznāks, būs redzams uz pils torņa sienas.

Kopumā Staro Rīga festivāla apmeklētāji varēs redzēt un piedalīties 42 objektos, kas tiks iedalīti trīs kategorijās – Rīgas karnevāls, starptautiskā programma un Gaisma ausa.

Festivāla organizatoru pārstāve Diāna Čivle izceļ, ka šogad būs īpaši daudz interaktīvu objektu. Festivāla apmeklētājiem būs jāpiedalās, lai redzētu un izbaudītu krāšņos gaismas objektus.

Šā rudens tumšos vakarus festivāls staro Rīga izgaismos no 17. novembra līdz 20. novembrim. Šogad starojošie objekti apmeklētājus priecēs agrāk nekā citus gadus, jau no pieciem pēcpusdienā ikviens varēs piedalīties un izbaudīt gaismu līdz pat vienpadsmitiem vakarā.

Video

TOP komentāri

 • Starošu
  +2 +2 0

  Starošu

  Lai izietu ielàs pastaigàt pa skaistu Rìgu,neviens naudu neprasa
 • Nik Carper
  +1 +1 0

  Nik Carper

  Ceru, ka būs skaisti un interesanti! Bet...vai man būs laiks piedalīties...
 • Lelde

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl