Komentāri

Šajā laikā, kad jauniešiem atrast darbu Latvijā ir visai grūti, vismaz viena sieviete saņēmusi darba piedāvājumu no Vācijas. Kādas eskorta aģentūras īpašnieks aicina Latvijas meitenes sākt kravāt mantas, lai dotos peļņā uz Vāciju.

No sludinājumu teksta skaidri saprotams, ka darba pienākumos ietilpst erotiska dejošana un klientu seksuāla apmierināšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tev būs pašai sava istaba, katrā vietā meitenēm ir pašām savas istabas,” norāda potenciālais darba devējs.
Vismaz vīrietis ir atklāts, runājot par darba pienākumiem. Tiek paskaidrots, ka Vācijā prostitūcija ir legalizēta un darbs būs likumīgs.

Latvijā gan šī nodarbe ir aizliegta. Valsts policijas pārstāvis norāda, ka policijas rīcībā ir informācija par šādiem gadījumiem, un policija rīkojas, lai pārtrauktu šādas noziedzīgās darbības.

Resursu centra Marta vadītāja norāda, ka Latvijas sievietes peļņā uz ārzemēm nedodas labprātīgi.

Pats pirmais gadījums, kas saistīts ar darbu Vācijas bordeļos, kas zināms sieviešu resursa centram Marta, ir visai bēdīgs, sieviete aizbraukusi, un viņai tur nācies piedzīvot ļoti trakas lietas – regulāru grupveida izvarošanu, kā rezultātā viņa sākusi lietot arī narkotikas, līdz Vācijas policija viņu atsūtījusi atpakaļ uz Latviju, un pagājis ļoti ilgs laiks, līdz viņa atkopusies. Diemžēl šādi stāsti ik pa laikam atkārtojas.

Valsts policija aicina ikvienu, kurš ir saņēmis šāda veida piedāvājumu, ziņot policijai. Pagājušā gadā ir uzsākti septiņi kriminālprocesi, kas saistīti ar sieviešu seksuālo vervēšanu.

Lasi vēl