Rīgā atklāj fotosienu “100 tēti Latvijai”; mudina tēvus kļūt aizvien labākiem

Komentāri
Rīgā atklāj fotosienu “100 tēti Latvijai”; mudina tēvus kļūt aizvien labākiem
Foto: Ilze Vēbere

Šodien, 4. septembrī, atklāta Tēva dienai veltīta fotosiena “100 tēti Latvijai. Gaišas domas un stiprinoši vārdi no tēta tētim”. Tās mērķis ir ikvienam tētim sniegt atbalstu un iedrošinājumu kļūt par vēl labāku tēti.

Izstāde atklāta nedēļā, kad Latvijā tiks svinēta Tēva diena. Pasākumā piedalījās vairāki tēti, kuru portreti būs vieni no pirmajiem šajā fotosienā, piemēram, grupas “Dzelzs vilks” mūziķis Juris Kaukulis, radio “Pieci.lv” dīdžejs un ģimenes bloga “Viens + Viens” līdzautors Toms Grēviņš, TV3 Laika ziņu moderators Ansis Klintsons, grupas “Auļi” mūziķis Gatis Indrēvics un citi tēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumā aicināja virtuālo fotosienu papildināt, lai līdz Latvijas simtgadei būtu piedalījušies vismaz 100 tēti.

Tāpat pasākuma laikā psihologs Edmunds Vanags dalījās ar atziņām no sava pētījuma “Ko mūsdienu tētis Latvijā dara citādi, nekā darīja viņa tēvs?”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl