Rīgā apmēram tūkstoš bērnu nav pieejams neviens no bērnudārziem

Komentāri

Pēdējie dati rāda, ka patlaban galvaspilsētā Rīgā ir aptuveni nepilns tūkstotis bērnu, kuriem nav pieejams neviens no “dārziņiem”, intervijā “900 sekundes” pauda Privāto pirmsskolu iestāžu biedrības vadītāja Daina Kājiņa.

Viņa gan piebilda, ka, iespējams, šo bērnu vecāki izmanto pašvaldības piedāvāto līdzfinansējumu auklīšu pakalpojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Privāto pirmsskolu biedrības pārstāvji jau pauduši viedokli, ka patlaban līdzfinansējums privātajiem bērnudārziem ir gluži vai birokrātijas paraugstunda. Rīgas dome paziņojusi, ka palielina līdzfinansējumu par bērniem no pusotra gada līdz četru gadu vecumam, taču piecus un sešus gadus veciem bērniem līdzfinansējums ir samazināts.

Pērn pašvaldību atbalsta apmērs bija no 123 līdz 249 eiro par vienu bērnu mēnesī. Rīgā pašvaldības līdzfinansējums bērnam 1,5-4 gadu vecumā pieaudzis par 24 eiro.

Video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl