”Rīdzinieki vispār nav nekādi cilvēki!” – atpazīsti šo, kā arī citus latviešu kino citātus un laimē balvu!

15 komentāri
”Rīdzinieki vispār nav nekādi cilvēki!” – atpazīsti šo, kā arī citus latviešu kino citātus un laimē balvu!

Kas teica, ka latviešiem nav humora izjūtas? Latviešu kino pierāda pretējo! Mūsu filmas ir ne tikai asprātīgas un jokiem bagātas, bet  arī piesātinātas ar domu graudiem un vērtīgām atziņām. Daudzas no tām pelnīti iegājušas tautas mutvārdu folklorā. Pārbaudi, cik labi orientējies latviešu kino klasikā, pareizi atbildot uz visiem divpadsmit jautājumiem!

Ja tomēr daži kino citāti piemirsušies, atsvaidzini savas zināšanas, vērojot kanāla TV3 Līgo svētku filmu programmu. Starp citu – ja pareizi atbildēsi uz visiem jautājumiem, iespējams, tieši tu tiksi pie svētku gardumu groza no veikalu tīkla ”Maxima”. Atbildes vari reģistrēt līdz 26. jūnija pusnaktij, savukārt balvas ieguvēju paziņosim jau 27. jūnijā.

Latviešu kino citātu tests ir noslēdzies un balvu no veikalu tīkla “Maxima” saņem Gundega L. Apsveicam, ar Tevi sazināsies Skaties.lv pārstāviji.

Skaties jautrākās pašmāju komēdijas un katru gadu atklāj ko jaunu! Arī šogad kanālu “TV3” un “LNT” krāšņo Līgo svētku kino programmu papildina latviešu filmu tests. Kas jādara? Viss vienkārši - izbaudi kino, smejies līdzi un atbildi uz jautājumiem! Apsveicam Ritu Š.! Par balvas saņemšanu ar Tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

TOP komentāri

 • Sarma
  +6 +6 0

  Sarma

  Ir, ir no Ezeru sonātes! Epizodē kur Rūdolfs aizgājis uz sava dēla dzimšanas dienu, un viņa šķirtās sievas jaunais draugs Harijs, kuru tēlo Juris Lejaskalns, ieslēdz radio un ļoti aizgrābti paziņu - "Klausoties frančus es ģībstu!" un Rūdolfs nomurkšķ - "Es arī..."
 • ārprats
  +5 +5 0

  ārprats

  Hip,hip urrā! es atminēju visas latviešu kino citātus.Dievinu latviešu kino un aktierus!
 • Oskars Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl