Rīdzinieki šokā par reklāmu uz autobusa, bet Rīgas satiksmei par to ”viens pīpis”

2 komentāri
Rīdzinieki šokā par reklāmu uz autobusa, bet Rīgas satiksmei par to ”viens pīpis”
FOTO: Twitter/Bez Tabu

Sašutuma vētru sociālajos tīklos izraisījis uzņēmuma Rīgas satiksme (RS) autobuss, kurā redzama pusplika sieviete ar uzrakstu – Līderis nakts dzīvē.

Reklāmā, kas izvietota uz 3. maršruta autobusa, tiek reklamēts enerģijas dzēriens XL Energy, TV3 raidījuma Bez Tabu aptaujātie rīdzinieki stāsta, ka, viņuprāt, šāda reklāma uz sabiedriskā transporta nav pieņemama.

Jau vēstījām, ka sociālo tīklu lietotāji vērš Rīgas mēra Nila Ušakova uzmanību, kurš pēc skandāla par necenzēta dzejoļa izmantošanu skolu programmā uzdeva pārbaudīt, kādi mācību materiāli tiek izmantoti Rīgas skolās.

Rīgas satiksmes (RS) Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs Viktors Zaķis portālam Skaties.lv atklāj, ka SIA Pilsētas līnijas, kurai ir nodotas visas uzņēmuma Rīgas satiksme reklāmas vietas uz sabiedriskā transporta, ir izvietojusi šādu enerģijas dzēriena XL Energy reklāmu uz trīs autobusiem ar eksponēšanas periodu 01.12.2015.-31.01.2016.

”Subjektīvais vērtējums mans, jūsu vai pasažieru var būt dažāds. Vienam patīk vienas lietas, citam – otras. Viens saskata, cits – nesaskata. Katram ir sava uztvere, attieksme pēc dažnedažādiem kritērijiem. Lai izslēgtu subjektīvo attieksmi, mēs darbojamies normatīvo aktu robežās,” stāsta uzņēmuma Pilsētas līnijas pārstāve Ilma Kauliņa.

Skaties video!