Komentāri

”Rīgas satiksmes” pasažiere Karīna tirdzniecības vietā savu ”Rīdzinieka karti” papildinājusi par četriem braucieniem, taču e-talonu lasītājs uzrādījis, ka braukt ar sabiedrisko transportu iespējams vien divas reizes, ziņo ”Bez Tabu”.

Todien Karīnai bija nepieciešams ar sabiedrisko transportu braukt vairāk nekā divas reizes, un viņa paļāvusies, ka, izskaidrojot radušos kļūdu ”Rīgas satiksmes” kontroles pārstāvjiem, viņa varēs braukt sabiedriskajā transportā visas četras reizes, par kurām samaksājusi. Realitāte izrādījusies citādāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedriskajā transportā iekāpjot kontrolei un konstatējot, ka Karīna ”Rīdzinieka karti” nav reģistrējusi braucienu konkrētajā transportā, kontrole lūdza pasažieri izkāpt ārā no tramvaja. Vēlreiz pārbaudot karti, kontrole konstatēja, ka pasažiere tomēr samaksājusi par četriem braucieniem. Tomēr, tā kā Karīna, domājot, ka radusies kļūda un viņai ir tikai divi braucieni, kartiņu nav “nopīkstinājusi”, sods vienalga jāmaksā.

Problēma slēpjas tajā, ka ”Rīgas satiksmē” esošie e-talonu lasītāji nespēj sagrupēt daudzās norēķinu kartes un tādējādi rodas dažādi pārpratumi, raidījums “Bez Tabu” noskaidroja pašvaldības uzņēmumā. Proti, ja pasažieris vēlas noskaidrot, cik braucienu viņam ir atlicis, visdrošākais veids ir doties uz kādu no tirdzniecības vietām, kur braucienus iespējams iegādāties.

Tā kā Karīna nejutās vainīga pārpratumā, viņa atteikusies maksāt sodu, kā rezultātā Karīnai tika konfiscēta kartiņa. Pasažieri satraucis tas, paņemot kartiņu, nav izsniegts nekāds dokuments kas liecinātu, ka “Rīdzinieka karte”, uz kuras atrodami arī viņas personas dati, no viņas paņemta. Pašāk par šo problēmu uzziniet “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā augstāk!

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl