Rēzeknē bezvēsts pazudušas divas nepilngadīgas meitenes! Tuvinieki lūdz palīdzību

15 komentāri
Rēzeknē bezvēsts pazudušas divas nepilngadīgas meitenes! Tuvinieki lūdz palīdzību
FOTO: Bezvēsts.lv

Rēzeknē bezvēsts pazudušas divas nepilngadīgas meitenes. Abas draudzenes – 16 gadus vecā Sabina Ivanova un 14 gadus vecā Roza Siņavskaja (nākamajā mēnesī būs 15 gadu) aizgāja no mājām 28. oktobrī ap plkst. 12.00 dienā. Līdz šim par abu meiteņu atrašanās vietu nekas nav zināms.

Pēc Sabinas Ivanovas radinieku sniegtās informācijas, todien pēc meitenes ienākusi viņas draudzene – Roza Siņavskaja, pēc tam abas devušās prom no mājām. Rezultātā – abas pazudušas. Par Sabinu zināms, ka viņa mācās Katoļu vidusskolā. Ar klasesbiedriem kopš pazušanas dienas nav sazinājusies. Iespējams, ka meitenes varētu būt Ludzas rajonā.

Sabinas pazīmes: augums 175 cm, gari mati. Bija ģērbusies melnā garā jakā, džinsos un kājās baltas sporta kurpes. Līdzi bija nauda un mobilais tālrunis.

Visiem, kas redzējuši šīs meitenes vai kaut ko zina par viņu iespējamo atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni; 110 vai Bezvests.lv – pa tālruni: 22 084 084.

TOP komentāri

 • Zajacs
  +6 +6 0

  Zajacs

  Pievērsiet uzmanību visiem iespējamajiem čatiem no datora un telefona...
 • Ieva
  +5 +5 0

  Ieva

  Jā jā jā, un tas pusaudzis no Liepājas arī atradās "sveiks un vesels".
 • Viktorija
  +5 +4 -1

  Viktorija

  Negribu nevienu aizvainojot,bet gribetu redzet ko tada situacija,Jus Viktor,rakstitu un daritu ja tas notiktu Jusu gimene!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl