Repše pret Šleseru – kuram lielākas izredzes iekļūt Saeimā?

Komentāri

Līdz 12.Saeimas vēlēšanām atlikuši nepilni trīs mēneši. Eksperti atklāti saka: vēl nekad nav bijis tik daudz jaunpienācēju, kas šķels latvisko partiju vēlētāju balsis. Ko par to saka Einars Repše un Ainars Šlesers?

Kā ierasts, šajā laikā tiek dibinātas jaunas partijas, un šis gads ir īpaši bagāts šajā jomā.

Jaunās partijas dibinājuši politķi, kuri savulaik ieņēmuši augstākos amatus Latvijā – jau minētie Šlesers un Repše, kā arī Aigars Kalvītis, Ivars Godmanis, Inguna Sudraba un daudzi citi esošie un bijušie politiķi.

Kāpēc sabiedrībai būtu šoreiz jānotic bijušajam premjerministram Einaram Repšem vai bijušajam satiksmes ministram Ainaram Šleseram?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl