Remonts uz Jūrmalas šosejas: gaidāmi milzu sastrēgumi, tāpēc atpūtniekiem iesaka izmantot vilcienu

Pievienot komentāru

Sākas rekonstrukcijas darbi uz Jūrmalas šosejas, kas turpināsies divus gadus un kuru dēļ gaidāmi pamatīgi satiksmes ierobežojumi.

Rekonstrukcijas darbi izmaksās 24 miljonus eiro, un tos pilnībā segs valsts. Pēc remontiem uz Jūrmalas šosejas atļautais braukšanas ātrums būs 110 km/h, tāpat tiks uzbūvēti arī žogi, lai ceļam pāri netiktu gājēji.

Paredzams, ka ceļa remonts radīs lielus sastrēgumus arī šovasar, tāpēc, piemēram, atpūtniekiem tiek ieteikts uz Jūrmalu braukt ar vilcienu.

“Latvijas valsts ceļu” pārstāvji atzīmēja, ka būvdarbi uz Jūrmalas šosejas (A10) posmā no Rīgas robežas līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam ir sākti. Patlaban satiksme uz abām brauktuvēm ir sašaurināta līdz divām joslām un noteikts ātruma ierobežojums 90 un 70 kilometri stundā, bet no šodienas brauktuve Jūrmalas virzienā satiksmei tiks slēgta.

Darbus veic piegādātāju apvienība “A.C.B.” un “Binders” par līgumcenu 22,97 miljoni eiro, ieskaitot pievienoto vērtību nodokli, un to sedz valsts budžets. Būvdarbiem atbilstoši līgumam ir atvēlētas 300 kalendārās dienas, un tie tiks pabeigti 2020.gada rudenī.