Remontēs Rīgas parku celiņus un tīrīs novadgrāvjus

Kanālmalu stiprināšana, celiņu sakopšana, bebru barošana un vēl daži nelieli darbi, taču kopumā – nekas jauns un nebijis Rīgas parkos un skvēros šajā gadā nav ieplānots, tā parku sakopšanas ieceri raksturo Rīgas domes Vides pārvaldē.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • jan

  jan

  Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • Zoya Polynova

  Zoya Polynova

  При Аргалисе и Боярсе всё, конечно, было хорошо?!
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Zoya Polynova Rīgas dārzu darbiniekus sūtīja uz Maskavu stādìt puķes , bet Sarkano laukumu bruğēja mūsu bruğieri. Larviešiem ir augsta dārzu un parku kultūra kopš Kaufelda laikiem. Krievs var tikai mācīties.
  • Zoya Polynova

   Zoya Polynova

   Gunta Brikmane причём тут национальность? Вы дура или просто считаете Аргалиса и Боярса криевсами?
  • Zoya Polynova

   Zoya Polynova

   Gunta Brikmane это заголовок статьи, науионально озабоченная тётя. Parkā bieži redzamās jaunās māmiņas apgalvo, ka lielākā problēma gan ir labierīcības. Причём тут вам коммент мне? Причём сады и криевс? Я до вашей низости не опущусь, стыда у вас нет, видимо.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!