Rekonstruētā Liepājas lidosta darbu atsāks jau maija beigās

Komentāri
Rekonstruētā Liepājas lidosta darbu atsāks jau maija beigās
FOTO: LETA

Atjaunotā Liepājas lidosta ieguvusi visus nepieciešamos saskaņojumus un darbu atsāks jau 26. maijā, vēsta portāls Liepajniekiem.lv, atsaucoties uz laikrakstu Kurzemes Vārds.

No 26. maija lidosta būs gatava apkalpot komercreisus un Liepājas lidlaukā varēs nolaisties un pacelties lidmašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostas darba laiks būs no pulksten 9 līdz pulksten 20.

Jau vēstīts, ka Liepājas starptautiskajā lidostā paveikts liels darbu apjoms, lai tuvotos regulāru lidojumu atjaunošanai, – izbūvēts jauns skrejceļa segums, nostiprināta lidjosla, atjaunots un paplašināts manevrēšanas ceļa segums, kā arī atjaunots lidmašīnu perons un stāvvietas.

Viena no lielākajām, redzamākajām un pasažieriem jūtamākajām vietām ir  skrejceļš. Uzklātais skrejceļa segums ticis testēts, pārbaudot to ar smagumu, slogojot, kā arī veicot kontrolurbumus, lai pārbaudītu tā kvalitāti.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl