Komentāri

Reģionos satraucas par gaidāmo pieaugumu ēkas apsaimniekošanas maksai. Jau tā aukstie ziemas mēneši sev līdzi nes dārgos apkures rēķinus, bet no nākamā gada jūlija ar pievienotās vērtības nodokli (PVN) apliks arī ēkas apsaimniekošanas izdevumus.

Olaines pensionārs Rolands Jurēvičs ir sabiedriski aktīvs vīrs. Viņš ir mājas vecākais, kurš ļoti labi pārzina savas mājas iedzīvotāju rocību. Tādēļ var droši teikt, ka plānotais apsaimniekošanas maksas pieaugums cilvēku maciņos atsauksies negatīvi. Jau šobrīd rēķini ir lieli un mājai izveidojies parāds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsaimniekošanas maksa dzīvojamām mājām Olainē un Jaunolainē jau tā ik gadu palielinoties neatkarīgi no tā, ir vai nav tai piemērota PVN likme. Vidēji līdz 5% tā ikreiz pieaug.

Olaines novada namu apsaimniekotājs tomēr mierina, ka reālais apsaimniekošanas maksas pieaugums būšot nedaudz mazāks, kas, viņaprāt, tik ļoti pa kabatu nesitīšot.

Tādējādi daļa PVN maksājumu apsaimniekošanas maksā jau ir iekļauta. Ir runa par to, ka papildus tiks apliktas algas sētniekiem, santehniķiem, šie sociālā nodokļa maksājumi.

Nav jau tā, ka iedzīvotāji tikai kurn. Pensionārs Rolands rāda, ka plānos ir māju nosiltināt, lai vismaz tādā veidā komunālo pakalpojumu rēķinu ziemas mēnešos samazinātu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl