Reirs: Ir cilvēki, kas saņem slimības pabalstu piecu centu apmērā

Komentāri

Runājot par pensiju fondiem un nepieciešamību krāt savām vecumdienām, labklājības ministrs Jānis Reirs (Vienotība) min šokējošus piemērus, kas notiek, ja netiek maksātas sociālās iemaksas.

Viņš norāda, ka darbs bez darba līguma vai sociālām garantijām ir cilvēku apkrāpšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Reirs, labklājības ministrs

Cilvēki, paņemot slimības lapu, saņem 5-7 centus. Tā nav teorētiska konstrukcija, tie ir reāli cipari no Valsts sociālās nodrošināšanas aģentūras datiem. Tātad mazākais bezdarba pabalsts ir 7 centi, slimības lapa 5 centi. Tas nav viens cilvēks, tie nav divi cilvēki.

Pagājušā gadā slimības lapas paņēmuši 37 tūkstoši cilvēku, kuriem sociālās iemaksas bijušas mazākas par minimāli noteikto.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl