Komentāri
Reida laikā Jūrmalā sastādīti 18 protokoli, bet Ķengaragā izņemtas nelegālās cigaretes
FOTO: F64

Vakar, 12.oktobrī, Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona Jūrmalas, Zemgales un Ķengaraga iecirkņa darbinieki rīkoja profilaktiskos reidus ielu noziedzības apkarošanai iecirkņu nozīmētajās teritorijās, informē VP.

Policija atklāj, ka Rīgas reģiona Jūrmalas iecirkņa kārtības policija rīkoja reidu Slokas un Kauguru teritorijā. Reidā tika pārbaudītas arī 13 adreses, kurās atrodas izklaides vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reida laikā pārbaudītas 48 personas un šoreiz tika konstatēts liels pārkāpēju skaits. 18 personām tika sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, par dzīvošanu bez deklarētas dzīves vietas, gan par ceļa šķērsošanu vai sliežu šķērsošanu tam neparedzētā vietā. Likumsargi aizturēja un uzsāka administratīvo lietvedību divām personām par atrašanos narkotisko vielu iespaidā, kā arī trīs personas tika nogādātas atskurbtuvē.

Savukārt Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa kārtības policijas darbinieki kopā ar kriminālpolicijas darbiniekiem rīkoja reidu 12.oktobra naktī Lucavsalas dārziņos. Šī reida laikā tika pārbaudītas 29 personas, no kurām divām tika sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Vienai no personām tika sastādīts protokols par atrašanos Latvijas Republikā bez personu apliecinoša dokumenta un otrai – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

Rīgas reģiona Ķengaraga iecirkņa kārtības policijas darbinieki rīkoja reidu iecirkņa nozīmētajā teritorijā. Likumsargi reida laikā izņēma 3600 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un trīs litrus nelegālā alkohola.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl