Komentāri

Rīgas dome pagājušajā gadā noslēdza līgumu ar AS “Pasažieru vilciens”, nodrošinot papildus ieņēmumus šim uzņēmumam. Jau ziņots, ka no šī gada 13.septembra pasažieri, kuriem noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, vilcienos Rīgas pilsētas robežās e-talonu nevarēs izmantot. 

Šāds lēmums pieņemts, jo beidzies iepriekšējais līgums ar Rīgas domi, savukārt vienošanās par turpmāku sadarbību uz abpusēji pieņemamiem noteikumiem nav panākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands:

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Saskaņā ar to līgumu, kurš beidzās augusta beigās, vienošanās ar Rīgas domi paredzēja, ka tiek kompensēti pasažieru vilciena izdevumi noteiktā apmērā. Savukārt šobrīd ir skaidrs, ka pasažieru ir vairāk nekā tas sākotnēji tika plānots. Līdz ar to finansējuma apjoms nav pietiekams ”Pasažieru Vilcienam”. Faktiski tas rada kompānijai zaudējumus.

Viņš atzīst, ka šobrīd sarunas ar Rīgas domi nav vainagojušās ar vērā ņemamiem rezultātiem. Jebkurā brīdī šīs sarunas var atsākt, bet ar nosacījumu, ka finansējums būs pietiekams.

“Pasažieru vilciens” (PV) nav pagarinājis līgumu ar Rīgas domi par braukšanas maksas atvieglojumiem vilcienos Rīgas pilsētā, jo pašvaldības piešķirtie līdzekļi nesedz pat pusi no faktiskajām izmaksām.

Kopējie zaudējumi, kas radušies līguma darbības periodā, esot sasnieguši 560 000 eiro. Savukārt Rīgas dome nav reaģējusi uz PV aicinājumiem zaudējumus segt. Līdz ar to PV nav bijis cita varianta, kā līgumu nepagarināt.

Vairāk skatieties TV3 Ziņās šovakar plkst. 19:00

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl