Rāvies deviņos amatos, drošības konsultants “Rīgas mežos” par 13 750 eiro – jaunā mēra Burova dosjē

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonu deklarācijā par 2018. gadu Oļegs Burovs norādījis, ka strādājis kopumā deviņos amatos. Pieci no tiem saistīti ar Rīgas domi, pārējie – ar pašvaldību saistītiem uzņēmumiem.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • Daina Jeske
 • Aldis Bukšs

  Aldis Bukšs

  Lai uzliek uz sava plikā ķobja GoPro kameru un pastrādā savus deviņus amatus,lai Latvija redz savus varoņus.Nepieminētais Latvijas lepnums😭😭😭
 • Aldis Bukšs

  Aldis Bukšs

  Da nu i na..uj.Burovs varētu sākt taupīt aiznesot mēra ķēdi uz lombardu🤑🤑🤑
 • Rudite Mikelsone

  Rudite Mikelsone

  Ta tikai Latvija valsts prezidemts ar visu savu svitu, visas musu tiesu iestades un visa Saima var pielaut sadu valsts kases iztirisanu!Un vel iecel augsta amata!Ka tas var but>????Bet loti vienkarsi,tiesu iestades sen korumpetas,tas kur ienem kadu amatu noforme savus pietuvinatos visados fiktivos amatos,kur nav nekas jadara, bet nauda tek ka pa reni.Ta Usaks iefireja savu kundzi ka udens konsultanti,un ta talak, un ta talak.Nu tagad sis kems vares raust rieksavam un talak iefiret sev pietuvinatos cilvekos tados fiktovos desmit amatos.Vai tauta kadreiz liks Latvijas valdibai atskaitities un publiskot,cik tad vispar ir valsts kase naudas, lai notiktu sada izzagsana gadu gadiem??????
 • Laimdota Tauriņa

  Laimdota Tauriņa

  Vienreiz vajadzētu pārtraukt šo strādāšanu n-tajās padomēs ,tad parādītos n-tie miljoni budžetā.
 • S

  S

  Paldies A.Feldmanim par konkrētajiem aprēķiniem! Vienmēr esmu apbrīnojis tos supermeņus, kas spēj tik daudz, būdami augstos amatos. Parastajiem mirstīgajiem, kā ārstiem, māsām, pedagogiem..., gan ir visādi ierobežojumi un šķēršļi, sākot jau ar algas likmēm, nemaz nerunājot par to, ka fiziski tas nav iespējams, jo pamatdarbā IR JĀSTRĀDĀ, nevis jāieņem amats. Un tas neattiecas tikai uz Burovu vien, bet par visu sistēmu.
 • Valdis Pujats
 • Andris Jekabsons

  Andris Jekabsons

  Sen laiks pieņemt likumu, ka par nodokļu maksātāju naudu atļauts strādāt tikai vienā darba vietā un vienā amatā, un ja ir spējīgs strādāt vairāk, tad papildus tikai privātajās struktūrās.
  • Andis Feldmanis

   Andis Feldmanis

   Andris Jekabsons ir nepieciešama precīza darba laika uzskaite valsts un pašvaldību vadošajos amatos.
   Un vēl. Personīgi mani interesē “sausais atlikums” no šīm konsultāciju sniegšanām. Cik uzņēmums nopelnīja, cik ietaupīja?
  • Andris Jekabsons

   Andris Jekabsons

   Uzrakstīs, ko vajadzēs, tāpēc tikai aizliedzošs likums varētu nostrādāt.
 • Andis Feldmanis

  Andis Feldmanis

  9 darba vietas. Spriežot pēc algas apmēra, katrā noteikti ir skaitījies, ka strādā pilnu slodzi. Nu tad parēķināsim:
  1. 9 darba vietas x 8 stundas dienā x 21 darba diena (vidēji mēnesī = 9x8x21=1512 stundas.
  2. 24 stundas diennaktī x 30 dienas mēnesī (raujas taču bez brīvdienām, gulējis arī nav pēdējos vismaz 10 gadus) = 24x30=720 stundas
  Hmm... Cilvēks monstrs. Mēnesī ir 720 stundas, bet jamais pamanās saņemt par nostrādātām 1512h?
  Var jau būt, ka katrā vietā alga ir vismaz 500€ stundā?
  Vai nav nedaudz par šerpu?
  Un tāda ir lielākā daļa augšas, gan RD, gan valsts varas spicē. Ar n-tajiem padomniekiem. Tad nafig ir vajadzīgs tāds vadītājs, kuram nepieciešmi n-tie konsultanti un padomdevēji ar astronomisku atalgojumu?
  Parādiet vismaz vienu privātu uzņēmumu, kur vadītājs algotu n-tos konsultantus...
  • Reinis Avots

   Reinis Avots

   Andis Feldmanis nu Tu tā kā no meža... ja cilvēks nav darbā 8/9 laika, loğiski ka viņam vajag vietniekus, padomniekus un konsultantus. Kādam tak darbs jādara. Vari būt cik efekīvs gribi, pa 1 stundu 9h darbus nepadarīsi 🤣
 • Gunta Gerlina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!